سرچراغی پایه روشنایی :

سرچراغی به چراغهایی گفته می شود که در بالای پایه چراغ پارکی ، پایه چراغ چمنی و سایر پایه های روشنایی محیطی نصب می شود . این چراغ ها دارای شکل های متنوعی هستند و در واقع نوعی کاور برای لامپهایی هستند که در داخل آن نصب می شوند .این محصول پر طرفدار در مدلهای زیبایی که در ذیل مشاهده می فرمایید در شرکت مهندسی تام تال طراحی و تولید می شود .

سرچراغی ها دارای IP65 هستند و این علامت این نکته است که در مقابل ورود آب ، گرد و خاک و حشرات مقاومند . این محصولات به صورت تک شاخه ، دو شاخه و سه شاخه طراحی و تولید می شوند و از نظر متریال ساخت دارای تنوع بالایی هستند .

انواع سرچراغی :

همانگونه که عرض شد سرچراغی ها انواع گوناگونی دارند . بعضی از مدلها روی پایه نصب مب شوند و بعض از مدلها روی دیوار . بعضی از مدلها از حباب نشکن پلی کربنات استفاده می کنند ، بعضی شیشه و بعضی از طلق .

تعدادی از مدلها ساده و تعدادی مدلهای سلطنتی هستند ولی چیزی که در همه آنها مشترک است ، استفاده از لامپ کم مصرف در درون آنهاست .

سرچراغی با کد sc07 قابلیت نصب روی پایه چراغهای خیابانی را داراست . پایه چراغ های خیابانی بین 6 الی 12 متر تولید می شوند و همانطور که از نامش پیداست در خیابانها و معابر اتوبانی نصب می شوند . این مدل بر روی پایه چراغ های خیابانی دکوراتیو بسیار زیبا شده و خودنمایی می کند . در مدلهای تولید شده از این دست با این سرچراغی که به رنگ طلایی رنگ شده بود ، هارمونی جالبی با قطعات طلایی آلومینیومی پایه ایجاد کرده بود و همچنین ترکیبش با رنگ مشکی خود پایه بسیار چشم نواز بود .