برشکاری CNC در تهران :

برشکاری CNC در تهران یکی از نیازهای واجب صنعتگرانی است که در تهران یا سایر نقاط کشور که نیازهای خود را از طریق پایتخت فراهم می کنند ، با آن مواجهند . شرکت مهندسی تام تال با دارا بودن این دستگاه فوق العاده توانسته است ، علی رقم اینکه تمام قطعات مورد نیاز خود را به صورت دقیق و تمیز برشکاری کند ، کیفیت تولیدات و محصولات خود را نیز به صورت چشمگیری افزایش دهد . در این میان به علت در اختیار داشتن مهندسین طراح سه بعدی و تهیه نقشه چیدمان قطعات در بهینه ترین حالت و با کمترین پرتی ممکن ، این امکان را دارد تا با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمینی سفارشات برشکاری متقاضیان را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب انجام داده و تحویل دهد .

برشکاری سی ان سی پلاسما  یکی از روشهای بسیار دقیق برشکاری ورق های فلزی و آماده سازی قطعات جهت تولید قطعات صنعتی است که دارای مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی می باشد . دقت بسیار بالای این دستگاه ( دقت 1 میلیمتر ) ، حداقل پرتی و داشتن لبه های بسیار دقیق ، تمیز و شارپ از مشخصه های این روش برشکاری است . تام تال به عنوان یکی از تولید کنندگان تجهیزات مبلمان شهری از این دستگاه جهت تولید انواع سطل زباله پارکی ، نیمکت پارکی ، ست ورزشی پارکی و سایر تجهیزات فلزی مبلمان شهری بهره می جوید و یکی از رموز موفقیت خود ، دقت بالای برش ، تمیزی و یک شکل بودن تمام قطعات حاصل از برشکاری به وسیله برشکاری CNC می داند .

برشکاری CNC چیست ؟

شکل دهی مواد اولیه به روش های مختلفی امکان پذیر است که فرآیند CNC یکی از مهمترین و پرکاربردترین روشهاست . با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی این فرآیند نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است . به صورتیکه امروزه می توان با یک دستگاه برش CNC از قابلیت های متعدد آن بهره جست .

شرکت تولیدی تام تال نیز مفتخر است که با دارا بودن یک دستگاه برش سی ان سی با قابلیت برش پلاسما و هواگاز ، توانایی برش کلیه ورق های فلزی ( آهنی و غیر آهنی ) را داراست .

مزایای برشکاری سی ان سی :

با این دستگاه می توان ورق از ضخامت 0.5 تا 300 میلی متر را با سرعت بسیار بالا برشکاری نمود . از دیگر مزایای این دستگاه همخوانی با پیشرفته ترین نرم افزار های چیدمان قطعات بر روی ورق خام با بالاترین راندمان جهت کاهش چشمگیر ضایعات و پرتی می باشد .

دقت ، سرعت ، حداقل فاصله قطعات در یک برش از مهمترین مزایای دستگاه CNC این شرکت بوده و همه این موارد در کنار هم یعنی پایین آمدن قیمت تمام شده و صرفه اقتصادی در تولید یک محصول با کیفیت و قیمت خوب .

شرکت تولیدی تام تال با افتخار آماده ارائه انواع خدمات برشکاری CNC به اشخاص ، شرکتها و همکاران محترم در قالب پروژه ها و تولید قطعاتشان در اسرع وقت و نهایت کیفیت ممکن می باشد .

جهت کسب اطلاعات تخصصی تر و دریافت قیمت خدمات می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه فرمایید یا با شماره ذیل مستقیماً با مسئول مربوطه ارتباط بگیرید .

آقای مهندس پاک سرشت : 09121782553