تولید صندلی پارکی1

نيمكت پارکی و صندلی پارکی

نيمكت پارکی و صندلی پارکی یکی از مهم ترین ، ملموس ترین و پرکاربردترین المانهای مبلمان شهری تولیدی شرکت مهندسی تام تال در تهران است که علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن افراد و شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستانهاست .

قیمت نهایی تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی بسته به نوع طراحی ، متریال به کارفته و نوع ساخت محصول متنوع می باشد . اگر بخواهیم تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی را از نظر مواد اولیه به کار رفته ، سبک تولید و قیمت ، دسته بندی کنیم در سه دسته کلی نیمکت پارکی فلزی معمولی ، نیمکت پارکی فلزی سی ان سی  و نیمکت پارکی چدنی تولید می شوند .

مدل های نيمكت پارکی و صندلی پارکی :

نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد .

نیمکت های فلزی CNC دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدلهای زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژمی شوند . پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی ( لوله ای ) کمی بیشتر است ولی خوب تفاوت را در شکل و کیفیت جنس کاملاً احساس خواهید کرد .

نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود . طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از دو مدل قبلی کمی بیشتر است .

با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نيمكت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد . لذا شرکت مهندسی تام تال نيمكت های فضای باز  ( صندلی های پارکی )  خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس تنظيم كرده است تا بتوان از آنها در تمامي نقاط ايران استفاده بهينه داشته باشد  .

تولید نیمکت پارکی

مشخصات كلي نیمکت پارکی و صندلی پارکی :

  1. استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب
  2. جوشكاري co2
  3. بتونه كاري پيش از رنگ
  4. رنگ آميزي به روش الكترواستاتيك ( رنگ کوره ای پودری )
  5. عرض 150 سانتیمتری
  6. امکان استففاده از چوب ، فلز و چوب پلاست با عرض های مختلف به عنوان نشیمنگاه و تکیه گاه
  7. قابلیت ساخت محصول به صورتی که به زمین رول بولت شود یا در بتن فرو رود
  8.  امکان ارسال به صورت مونتاژنشده و مونتاژدر محل به دلیل کاهش هزینه های ارسال بار و باربری
  9. تنوع زیاد در طرح و نقش
  10. امکان ساخت مدلهای دلخواه شما با طرح های اختصاصی